İbrahim Tatlıses’in Oğlundan Çok Konuşulacak İddialar!

Torunu Mert Tatlıses ile mahkemelik olan İbrahim Tatlıses, torununu mahkeme kararıyla oturduğu evden çıkarmıştı. Ahmet Tatlıses, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak babası İbrahim Tatlıses’e tepki göstermişti.

OĞLUNUN İDDİALARINA YANIT VERDİ

Ahmet Tatlıses’in açıklamalarını karşılıksız bırakmayan ünlü türkücü, Müge Dağıstanlı ve Yelda Kırçuval’ın sunumuyla tv8 ekranlarında yayınlanan Aramızda Kalmasın programına konuşmuş ve kendisi için ‘’Babam ağır ilaçlar kullanıyor, akıl sağlığı yerinde değil. İşleri başkasının elinde. Vasi tayin edilmesini talep ediyorum evladı olarak. Babamın işleri devrettiği insanlar merdiven altı işler yapıyor’’ diyen oğlunun bu açıklamalarına karşılık vermişti.

‘BEŞ TANE HASTANE DOLAŞTIM’

Ahmet Tatlıses’i evlatlıktan reddedemeyeceği için mirasından mahrum bırakacağını duyuran İbrahim Tatlıses, ‘’akıl sağlığı yerinde’’ raporu aldığını da belirterek şunları söylemişti:

”Bana aklı melekesi yerinde değildir diyerek iftira attı. İbrahim Tatlıses olarak ‘sağlamdır’ raporu almak için beş tane hastane dolaştım. Hepsi ‘akıl sağlığı yerindedir’ raporu verdi. Yetinmedim bir de adli tıptan rapor aldım. Hakim ‘akıl sağlığı yerinde değilse bin beşyüz şarkıyı nasıl ezbere okuyor?’ dedi.’’

İbrahim Tatlıses’in ‘’akıl sağlığım yerindedir’’ açıklamasının ardından Ahmet Tatlıses’ten karşılık gecikmedi. Son dönemde babasıyla bir türlü yıldızı barışmayan Ahmet Tatlıses avukatı aracılığıyla bir mesaj yayınladı.

Kapsamlı muayene neticesinde babasının akli dengesinin tam olarak yerinde olmadığına dair rapor tanzim edildiğini ve alkol ile kumar bağımlılığı olduğunu iddia eden Ahmet Tatlıses, ‘’İbrahim Tatlıses’in akıl sağlığı durumuyla ile ilgili birbiri ile çelişen üç adet sağlık raporu bulunmaktadır’’ dedi.

İşte Ahmet Tatlıses’in İbrahim Tatlıses ile ilgili yaptığı yeni açıklamaları…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir